İbrahim Hocamıza Ödül. 03:54  Taekwondoculara 41 Kere Maşallah 03:51  Kulüpler 2014 Türkiye Şampiyonası Sonuçlandı. 03:46  Taekwondo Dinamizm Kazanacak 02:20  YILDIZLAR CUMHURİYET KUPASI AHMET SARI TAEKWONDO ŞAMPİYONASI 02:15  Kulüpler arası Tekvando ligi 02:08  Başardan Bir Milli Sporcu Daha  02:14  Ümitler 2014 Avrupa Şampiyonası Sona Erdi  02:11  İstanbul 2014 Fetih Kupası Şampiyonası tüm sonuçlar  02:07  Kulüpler 2014 Türkiye Şampiyonası Bursa da 02:07  
Populer Haberler
 Kulüpler 2014 Türkiye Şampiyonası Sonuçlandı.
 Çok Yorumlananlar
 


KIRKLARELİ DE 10 NUMARA BİR ORGANİZASYON.
Kırklareli’nin Babaeski İlçesi’nde bu yıl 1’ncisi gerçekleştirilen, Babaeski Kurtuluş etkinlikleri içerisinde yer alan“Trakya Taekwondo Turnuvası”na Kırklareli, Tekirdağ, Edirne ve İstanbul İllerinin yanı sıra Babaeski, Lüleburgaz, Kaynarca, Pınarhisar, B

              Babaeski Kurtuluş Kupası, Trakya Taekwondo Turnuvası. Kırklareli’nin Babaeski İlçesi’nde bu yıl 1’ncisi gerçekleştirilen, Babaeski Kurtuluş etkinlikleri içerisinde “Trakya Taekwondo Turnuvası” da düzenlendi. Babaeski 100.Yıl Kapalı Spor Salonunda düzenlenen turnuva, saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından başladı.

               Turnuvaya; Kırklareli, Tekirdağ, Edirne ve İstanbul İllerinin yanı sıra Babaeski, Lüleburgaz, Kaynarca, Pınarhisar, Büyükyoncalı, Çerkezköy, Saray ve Çorlu’ toplam 12 Kulüp 168 Sporcu katıldı. Çift ringin kuruldu turnuvada toplam 18 Hakem görev aldı.

               Babaeski Belediye Başkanı AV. Abdullah Hacı, Babaeski Spor Kulübü Başkanı İlker Dursun, Babaeski İlçe Gençlik Spor İl Müdürü Beyazıt Örgel, Kırklareli İl Temsilcisi Ümit Ümit Kayan ve Trakya Gençlik Spor Kulübü Başkanı ve Babaeski Taekwondo Antrenörü Yasin NAS tarafından birlikte organize ettiği turnuvaya Trakya’nın İl ve İlçelerinden bir çok dalda başarı almış sporcular katıldı. Turnuvaya katılan sporcuların ailelerinin büyük ilgi gösterdiği turnuva sabahın erken saatlerinde başladı.


               Belediye Spor Komitesi Başkanlığınca, turnuvada derece alan sporculara çeşitli ödüllerin yanı sıra madalya, kupa ve sertifika da verildi.


                             M İ N İ K L E R :


























25 Kg.


1-GÖKÇEN ÇAĞIRAN – KAYNARCA


2-BUĞRA DEMİR – K.RELİ GENÇLİK


3-MUHANMET TASLI – B.YONCALI


3-İ.AZİZ COŞKUN – TRAKYA GENÇLİK


25 Kg.


1-YAREN NAZ – ÇORLU GENÇLİK SPOR


2-SUDE MUT – LÜLEBURGAZ TİKVEŞLİ S.K.


3-ÇAĞLA KARA – BABAESKİ S.K.


3-TUĞÇE BERKE – KIRKLARELİ GENÇLİK S.K


27 Kg.


1-MURAT HARMAN  - SARAY FLİPPER


2-CENK AKTUZ – B.YONCALI


3-AYBERK YILMAZ – ÇORLU TRAKYA İHTİSAS


3-SEMİH ÇELİK - ÇORLU TRKAKYA İHTİSAS


27 Kg.


1-R.NUR B.KARA-KIRKLARELİ GENÇLİK. S.K.


2-SİNEM YELAP - KIRKLARELİ GENÇLİK. S.K.


3-HİÇLAL ZİMAN – ÇORLU  TRAKYA İHTİSAS S.K.


3-SEHER ÜLKÜ – KIRKLARELİ GENÇLİK  S.K.


30 Kg.


1-İLBEY SELVİ - SARAY FLİPPER


2-EMRE BULUT – TRAKYA GENÇLİK


3-BERFU BEKR ENGİN – ÇERKEZKÖY


3-EMRE ELDEMİR – BABAESKİ .


30 Kg.


1-SÜMEYRANUR ERGİN – KIRKLARELİ GENÇLİK S.K


2-TUĞÇE KOCAMAN – BABAESKİ S.K.


3-SENANUR VARDAR – LÜLEBURGAZ TİKVEŞLİ S.K.


3-İLKNUR EMİNE ÇEVİK – ÇERKEZKÖY S.K.


36 Kg.


1-BURAK NAS – TRAKYA GENÇLİK


2-ABDULLAH KARA – B.YONCALI


3-TUNÇ Ç.DAĞLIOĞLU - ÇORLU TRKAKYA İHTİSAS


3-GÖKAY ŞEN – KIRKLARELİ GENÇLİK


36 Kg.


1-TUĞBA YEŞİLTUNA – KIRKLARELİ GENÇLİK S.K.


2-MİRAY BERKE - KIRKLARELİ GENÇLİK S.K.


3-GÖZDE OKUMUŞ  - BABAESKİ S.K


40 Kg.


1-UĞUR DURGUT – BABAESKİ S.K


2-ÖMERCAN CANBAŞ - İST. 100. YIL OLİMPİK


3-EMİRHAL SİL – KIRKLARELİ GENÇLİK


3-YUSUF NAS – TRAKYA GENÇLİK


40 Kg.


1-MELİSA ÇORALI - LÜLEBURGAZ TİKVEŞLİ S.K.


2-CANSU KARAKAŞ  - ÇORLU  TRAKYA İHTİSAS S.K.


3-F.ZEHRA KARABAĞ - KIRKLARELİ GENÇLİK S.K


3-MİNA İLAYDA YÜNLÜ – KAYNARCA İ.Ö.O. S.K.



45 Kg.


1-SERAY OĞUZ - KIRKLARELİ GENÇLİK S.K -


2-NUR DEMİR – TRAKYA GENÇLİK


3-SULTAN KARAÇAY  -İST. 100. YIL OLİMPİK S.K.



50 Kg.


1-HÜLYA TABAK - LÜLEBURGAZ TİKVEŞLİ S.K.


2-TUĞBA HEYKEL – BÜYÜK YONCALI S.K.


3-BUKET DELİORMAN - ÇORLU  TRAKYA İHTİSAS S.K.


3-BUSENUR AKTAŞ - LÜLEBURGAZ TİKVEŞLİ S.K.


 


 


                             Y I L D I Z L A R :














33 Kg.


1-EMRE ÜLKÜ – KIRKLARELİ GENÇLİK


2-UĞUR COŞKUN – TRAKYA GENÇLİK


3-BERKECAN UYSALLAR – TRAKYA GENÇLİK


3-BERKE UÇKUN – BABAESKİ S.K.


44 Kg.


1-TUĞÇE TOKGÖZ – SARAY FLİPPER S.K.


2-BUSE TUTUMOĞLU – İST. CANSEY S.K.


41 Kg.


1-ANIL ÇAĞIRAN – KAYNARCA S.K.


2-BEDİRHAN SELVİ - SARAY FLİPPER


3-YUSUF GÜNAY - TRAKYA GENÇLİK


3-OSMAN GÜNAY - TRAKYA GENÇLİK


47 Kg.


1-PINAR NAS – TRAKYA GENÇLİK S.K.


2-NEŞE FİLİZ – SARAY FLİPPER S.K.


3-DAMLA DEMİREL – ÇORLU TRAKYA İHTİSAS S.K.


3-TUĞBA HEYKEL – B.YONCALI S.K.


48 Kg.


1-ABDULLAH VELİ ALP - LÜLEBURGAZ TİKVEŞLİ S.K.


2-ALPCAN AKTAŞ –KAYNARCA S.K.


3-SARUHAN ATEŞ – ÇORLU GENÇLİK S.K.


3-MERT MANAV – B.YONCALI S.K.



                                G E N Ç L E R :








+63 Kg.


1-UMUT DURGUT – BABAESKİ S.K.


2-ABDURRAHİM ERGİN – KAYNARCA


3-MUSTAFA KURT – BABAESKİ S.K.


3-CANER KINAR  - BABAESKİ S.K.


+55 Kg.


1-MERVE EREN - ÇORLU TRAKYA İHTİSAS S.K.


2-N. ÇAĞLA ÖZEN - LÜLEBURGAZ TİKVEŞLİ S.K.


3-EMİNE ÖZGE ATASEVER - ÇORLU GENÇLİK S.K.


3-SEDA BÜLBÜL - ÇORLU GENÇLİK S.K.








06:44:00
2010-11-09
Bu haber  1774  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle