Para-Taekwondo 2014 Avrupa Şampiyonası  04:39  Hakem Kursu Sonuçları - 2014 - Isparta 04:36  BÜYÜKLER TAEKWONDO 2014 ARALIK İL BİRİNCİLİĞİ 04:29  Antrenör ve Hakem Gelişim 2014 Yılı Semineri  04:18  Siyah Kuşak ve Dan Terfi 2014 Yılı Sınavları  04:06  Muhlis Abimizin Acısını Paylaşıyoruz. 05:00  Yıldızlar 2014 Kupa Müsabakası Sonuçlandı. 04:43   Poomsede 11 Madalya 04:31  İbrahim Hocamıza Ödül. 03:54  Taekwondoculara 41 Kere Maşallah 03:51  
Populer Haberler
 Antrenör ve Hakem Gelişim 2014 Yılı Semineri
 Çok Yorumlananlar
 


TÜRKİYE ŞAMPİYON OLDU.
Bosna-Hersek in başkenti Saraybosna da 10 ülkenin katılımıyla düzenlenen Uluslararası Tekvando Turnuvası nda, Türkiye takım halinde birinci oldu.

Bosna-Hersek Tekvando Federasyonu tarafından bu yıl 6 ncısı düzenlenen turnuvaya, Türkiye nin de aralarında bulunduğu 10 ülkeden yaklaşık 400 sporcu katıldı.

Saraybosna nın Ilıca ilçesi spor salonunda düzenlenen turnuvada, minikler, yıldızlar, gençler ve büyükler kategorisinde Başakşehir, Avcılar Yıldırım, Sakarya ve Bilecik Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü takımlarıyla temsil edilen Türkiye birinci oldu. Turnuvada, Bosna-Hersek Altın Zambaklar takımı ikinci, Hırvatistan ın Pantera takımı ise üçüncülüğü elde etti.

Turnuvanın organizatörü ve Bosna-Hersek Tekvando Milli Takımı nın Türk antrenörü Ahmet Dilek, yaptığı açıklamada, bu yıl 6 ncısını düzenledikleri turnuvayı başarılı bir şekilde gerçekleştirmenin sevincini yaşadıklarını kaydetti.

Turnuvaya çok sayıda uluslararası başarılara imza atmış sporcuların katıldığını ifade eden Dilek, Türkiye nin turnuvada birinci olmasından gurur duyduğunu dile getirdi.






























































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































Medal Winners
Children F-21
1. Tereza Uhlikova (Lacek CZE)
Children F-25
1. Viktorija Besednik (Pantera Zagreb CRO)
2. Greta Kapetanović (HTK Hvojnica BIH)
3. Tereza Uhlikova (Lacek CZE)
3. An-Nikol Voinska (Hemus BUL)
Children F-27
1. Eliska Benesova (Lacek CZE)
2. LORA MILIČEVIĆ (Cro Star Mostar BIH)
3. Marija Knežević (HTK Hvojnica BIH)
3. Lea DUJAKOVIĆ (Škorpion Zagreb CRO)
Children F-30
1. Ajla Reizbegović (Zlatni ljiljani BIH)
2. Anesa Mukić (Zlatni ljiljani BIH)
3. Merjema Fejzić (Nur Kakanj BIH)
3. Kristina Barešić (HTK Hvojnica BIH)
Children F-33
1. Ivana TURNOVA (Force Sofia BUL)
2. ANTONELA KRSTANOVIĆ (Šujica Tomislavgrad BIH)
3. ANJA MILADIN (Cro Star Mostar BIH)
3. DORA MARUŠIĆ (Cro Star Mostar BIH)
Children F-36
1. Zehra FILAN (Akademija Jale Zenica BIH)
2. Mateja Fumić (Bistra CRO)
3. IVANA SKENDER (Cro Star Mostar BIH)
Children F-40
1. ZORA BRZOVIĆ (Šujica Tomislavgrad BIH)
2. Amila Abaz (Nur Kakanj BIH)
Children F-45
1. Barbara MALETIĆ (Škorpion Zagreb CRO)
2. Oliwia STOŁOWSKA (Karor POL)
3. Fatima Ademi (Nur Kakanj BIH)
3. Mara Maksimović (Sokol Bijeljina BIH)
Children M-23
1. Kristian DIMITROV (Force Sofia BUL)
2. Tomas Hron (Lacek CZE)
3. Muhammed Fočo (Stari Grad Sarajevo BIH)
3. Leon Knežević (HTK Hvojnica BIH)
Children M-25
1. David BAŠIĆ (Posušje BIH)
2. Eldar BOŠNJAK (Akademija Jale Zenica BIH)
3. Hamza Hadžović (Zlatni ljiljani BIH)
3. Esad Kraja (Ulcinj MNE)
Children M-27
1. Mirzet Delibašić (Nur Kakanj BIH)
2. Fratisek Martinek (Lacek CZE)
3. Amar Hujić (Zlatni ljiljani BIH)
3. Milen Kirov (Hemus BUL)
Children M-30
1. Martin GARKOV (Force Sofia BUL)
2. Tolunay S. TOPÇUOĞLU (Başakşehir Belediye SC TUR)
3. Tarik KARIĆ (Akademija Jale Zenica BIH)
3. Mario Cvetanov (Hemus BUL)
Children M-33
1. Evelin Piljug (Nur Kakanj BIH)
2. Rijad Muharemović (Zlatni ljiljani BIH)
3. DAVID MARUŠIĆ (Cro Star Mostar BIH)
3. Muamer KALJIĆ (Akademija Jale Zenica BIH)
Children M-36
1. Arnel AMBEŠKOVIĆ (Akademija Jale Zenica BIH)
2. Mladen Petrović (Sokol Bijeljina BIH)
3. Jasmin AGIČIĆ (Akademija Jale Zenica BIH)
3. Bilal Smajlović (Zlatni ljiljani BIH)
Children M-40
1. Fran Bogović (Feniks-Vukomerc Zagreb CRO)
2. M. Talha AYDOĞAN (Başakşehir Belediye SC TUR)
3. Luciano Bošnjak (HTK Hvojnica BIH)
3. Adnan Haračić (Nur Kakanj BIH)
Children M-45
1. Nikola Lakić (Sokol Bijeljina BIH)
2. MATEJ WEBER (Cro Star Mostar BIH)
3. Alem Delić (Nur Kakanj BIH)
Children M+45
1. Muhamed Ganibegović (Nur Kakanj BIH)
2. Imran PORČA (Akademija Jale Zenica BIH)
3. LUKA BOŠKOVIĆ (Cro Star Mostar BIH)
Cadet F-29
1. Ajla Reizbegović (Zlatni ljiljani BIH)
2. Sueda ONAT (Başakşehir Belediye SC TUR)
Cadet F-33
1. Gizem ÖNER (Başakşehir Belediye SC TUR)
2. Dora Ščapec (Bistra CRO)
Cadet F-37
1. Esra KALEM (Başakşehir Belediye SC TUR)
2. Esra GÜL (Başakşehir Belediye SC TUR)
3. Dominika Hronova (Lacek CZE)
3. Kristina TSVETKOVA (Force Sofia BUL)
Cadet F-41
1. Gizem PEKOL (Avcılar Yıldırım SC TUR)
2. Amila Karšić (Zlatni ljiljani BIH)
3. MAJA LJUBANOVIĆ (Kondor Zagreb CRO)
3. Mateja Korač (Pantera Zagreb CRO)
Cadet F-44
1. MARIJA BLATANČIĆ (Kondor Zagreb CRO)
2. Ela Ćibo (Zlatni ljiljani BIH)
3. Adrijana Karamanaga (Ulcinj MNE)
3. Lucija Mlađenović (Pantera Zagreb CRO)
Cadet F-47
1. Elif KALEM (Başakşehir Belediye SC TUR)
2. Dora Horvat (Pantera Zagreb CRO)
3. Fatima Ibrahimspahić (Nur Kakanj BIH)
3. Medina Kanaqi (Ulcinj MNE)
Cadet F-51
1. Elena RUŽIČKA (Škorpion Zagreb CRO)
2. Arnela Mukić (Zlatni ljiljani BIH)
3. ANA BLATANČIĆ (Kondor Zagreb CRO)
3. Dora Pećnik Malčević (Pantera Zagreb CRO)
Cadet F-55
1. Lucija Kruneš (Feniks-Vukomerc Zagreb CRO)
2. Martina KOŠEC (Master Zagreb CRO)
3. Lejla Memišević (King BIH)
3. Lora RAJČIĆ (Zaprešić CRO)
Cadet F-59
1. Josipa MATIĆ (Zaprešić CRO)
2. Antonija KOVAČ (Zaprešić CRO)
3. Anita Radoš (Koryo Tomislavgrad BIH)
3. Tereza Berkova (Lacek CZE)
Cadet M-33
1. Slaven Sekulić (Sokol Bijeljina BIH)
2. David Cvijanikić (Derventa BIH)
3. Anel AMBEŠKOVIĆ (Akademija Jale Zenica BIH)
3. Sebastian Akhlas (Lacek CZE)
Cadet M-37
1. Milenko Simić (Sokol Bijeljina BIH)
2. Marin BEGIĆ (Posušje BIH)
3. Filip Divković (Rugvica Zagreb CRO)
3. M. Talha AYDOĞAN (Başakşehir Belediye SC TUR)
Cadet M-41
1. Daniel TURNOV (Force Sofia BUL)
2. Nikolay ANGELOV (Force Sofia BUL)
3. Tomas Cizek (Lacek CZE)
3. David Simek (Lacek CZE)
Cadet M-45
1. Antonio Divković (Rugvica Zagreb CRO)
2. Dragan Kerošević (Rugvica Zagreb CRO)
3. Josip Petrović (Bistra CRO)
3. Luka SKENDER (Zaprešić CRO)
Cadet M-49
1. M. Burak SAYGILAR (Başakşehir Belediye SC TUR)
2. Mario Zekić (Rugvica Zagreb CRO)
3. Kenan Kulalić (Zenica BIH)
3. Artan Fici (Ulcinj MNE)
Cadet M-53
1. Leon Bjažić (Pantera Zagreb CRO)
2. Bruno Juranić (Pantera Zagreb CRO)
3. Ahmed Kulenović (Zlatni ljiljani BIH)
3. Gueorgue NEDELEV (Force Sofia BUL)
Cadet M-57
1. Sadin Pita (Stari Grad Sarajevo BIH)
2. Dario KOPETI (Zaprešić CRO)
3. Ahmed Redžić (Zlatni ljiljani BIH)
Cadet M-61
1. Mario CHICHES (Master Zagreb CRO)
2. Aldin Solo (Jastreb Usora BIH)
Cadet M-65
1. Ivica Nemanja (Sokol Bijeljina BIH)
2. Vedran Diković (Pantera Zagreb CRO)
Cadet M+65
1. Cemal Can ZİLEK (Avcılar Yıldırım SC TUR)
2. Sadi SAYGILAR (Başakşehir Belediye SC TUR)
3. Aldin Ligata (Zlatni ljiljani BIH)
Junior F-42
1. Esra KALEM (Başakşehir Belediye SC TUR)
2. Esra GÜL (Başakşehir Belediye SC TUR)
3. Amila Karšić (Zlatni ljiljani BIH)
3. Gizem PEKOL (Avcılar Yıldırım SC TUR)
Junior F-44
1. Lucija Mlađenović (Pantera Zagreb CRO)
2. Ela Ćibo (Zlatni ljiljani BIH)
Junior F-46
1. Elif KALEM (Başakşehir Belediye SC TUR)
2. Dora Horvat (Pantera Zagreb CRO)
3. Özge SEVİM (Başakşehir Belediye SC TUR)
3. Matea KNEŽEVIĆ (Škorpion Zagreb CRO)
Junior F-49
1. Bojana Stojanović (Jopa Bijeljina BIH)
2. Selen DÖĞER (Başakşehir Belediye SC TUR)
3. Silvija Stojanovska (Macedonia MKD)
Junior F-52
1. Kristina Tašler (Pantera Zagreb CRO)
2. Arnela Mukić (Zlatni ljiljani BIH)
3. Arijeta Zati (Ulcinj MNE)
3. Klaudija DUJAKOVIĆ (Škorpion Zagreb CRO)
Junior F-55
1. Elif BEKİL (Avcılar Yıldırım SC TUR)
2. Monika MAMIĆ (Škorpion Zagreb CRO)
3. Nejla Kaljanac (Novi Grad Sarajevo BIH)
3. Aleksandra Milanova (Macedonia MKD)
Junior F-59
1. Marijana Staneković (Pantera Zagreb CRO)
2. Marija Janković (Magone Livno BIH)
3. Viktorija Spasovska (Macedonia MKD)
3. Ana Krajina (Koryo Tomislavgrad BIH)
Junior F-63
1. Bahra Avdović (Novi Grad Sarajevo BIH)
Junior F+68
1. Bahra Avdović (Novi Grad Sarajevo BIH)
2. Gabriela RUMENJAK (Škorpion Zagreb CRO)
3. Bojana Pesevska (Macedonia MKD)
3. Jelena Spasojević (Sokol Bijeljina BIH)
Junior M-45
1. MATIJA SEKUŠAK (Jastreb Zagreb CRO)
2. Josip Petrović (Bistra CRO)
Junior M-48
1. Burak Alperen AKKAYA (Avcılar Yıldırım SC TUR)
2. Amer Begić (Nur Kakanj BIH)
Junior M-51
1. Leon Bjažić (Pantera Zagreb CRO)
2. Enes MADAK (Başakşehir Belediye SC TUR)
3. Elmedin Čekrlija (Zlatni ljiljani BIH)
3. Borislav Mitrović (Sokol Bijeljina BIH)
Junior M-55
1. Marek Trieb (Lacek CZE)
2. Ehvad Kajanija (Stari Grad Sarajevo BIH)
3. Haris Mušija (Nur Kakanj BIH)
3. Nejr Smriko (Zenica BIH)
Junior M-59
1. Yunus IŞIK (Başakşehir Belediye SC TUR)
2. Alem Bahić (Zlatni ljiljani BIH)
3. Stjepan Grubešić (HTK Hvojnica BIH)
Junior M-63
1. Michał RATKOWSKI (Karor POL)
2. Hrvoje Gluhak (Susedgrad Sokol CRO)
3. Osman KALAYCI (Başakşehir Belediye SC TUR)
Junior M-68
1. Mario MALETIĆ (Škorpion Zagreb CRO)
2. Sadi SAYGILAR (Başakşehir Belediye SC TUR)
3. Hajrudin Hidović (Zlatni ljiljani BIH)
3. ALEN TURKANOVIĆ (Jastreb Zagreb CRO)
Junior M-73
1. MATIJA MLINARIĆ (Jastreb Zagreb CRO)
2. Eldin Horman (Zlatni ljiljani BIH)
3. Asim Mujić (Nur Kakanj BIH)
3. MARKO MUTAK (Jastreb Zagreb CRO)
Junior M-78
1. LUKA BOBAN (Jastreb Zagreb CRO)
Junior M+78
1. LUKA BOBAN (Jastreb Zagreb CRO)
2. Lovro Bengez (Susedgrad Sokol CRO)
3. Goran Plejić (Sokol Bijeljina BIH)
3. Mihail Mihailov (Hemus BUL)
Senior F-46
1. Maja Stojković (Derventa BIH)
2. Özge SEVİM (Başakşehir Belediye SC TUR)
Senior F-49
1. Selen DÖĞER (Başakşehir Belediye SC TUR)
2. Bojana Stojanović (Jopa Bijeljina BIH)
Senior F-53
1. Ivana Petković (Karlovac CRO)
2. Matea Beršinić (Karlovac CRO)
Senior F-57
1. Elif BEKİL (Avcılar Yıldırım SC TUR)
2. Marijana Staneković (Pantera Zagreb CRO)
3. Ivana Petković (Karlovac CRO)
3. Matea Beršinić (Karlovac CRO)
Senior F-62
1. Jelena Jureta (Susedgrad Sokol CRO)
2. Sumeja Mujić (Nur Kakanj BIH)
3. Josipa Lozančić (Magone Livno BIH)
3. Sanela Šarić (Zlatni ljiljani BIH)
Senior F-67
1. Mija Ukropina (Zlatni ljiljani BIH)
2. Anna Machova (Lacek CZE)
Senior F-73
1. Emina Ortaš (Magone Livno BIH)
2. Viktorija Todorovska (Macedonia MKD)
3. KLAUDIA MARIĆ (Cro Star Mostar BIH)
Senior F+73
1. KLAUDIA MARIĆ (Cro Star Mostar BIH)
Senior M-54
1. Burak Alperen AKKAYA (Avcılar Yıldırım SC TUR)
2. Haris Mušija (Nur Kakanj BIH)
3. Enes MADAK (Başakşehir Belediye SC TUR)
3. Elmedin Čekrlija (Zlatni ljiljani BIH)
Senior M-58
1. Yunus IŞIK (Başakşehir Belediye SC TUR)
2. Alem Bahić (Zlatni ljiljani BIH)
3. Domagoj Ribar (Karlovac CRO)
Senior M-63
1. DOMAGOJ KRUŠIĆ (Jastreb Zagreb CRO)
2. Adnan Topalović (Zlatni ljiljani BIH)
3. Osman KALAYCI (Başakşehir Belediye SC TUR)
Senior M-68
1. Samir Muhibić (Zlatni ljiljani BIH)
2. Nemanja Matić (Jopa Bijeljina BIH)
3. Hajrudin Hidović (Zlatni ljiljani BIH)
3. Haris Mujkanović (Zenica BIH)
Senior M-74
1. Armin Gredić (Novi Grad Sarajevo BIH)
2. Mladen Ristić (Jopa Bijeljina BIH)
3. Ismir HORIĆ (Akademija Jale Zenica BIH)
3. Eldin Horman (Zlatni ljiljani BIH)
Senior M-80
1. Vladan Kakuca (Jopa Bijeljina BIH)
2. Muhamed Omić (King BIH)
Senior M-87
1. Nedim Škaljo (King BIH)
Senior M+87
1. Nedim Škaljo (King BIH)
2. Jane Stojcevski (Macedonia MKD)


 


 


 


 













































































































































































































































































































Overall team placement
Points
1 Başakşehir İstanbul SC TUR 126
2 Zlatni ljiljani BIH 95
3 Pantera Zagreb CRO 80
Senior Team Placement
Senior male Points Senior female Points
1 Zlatni ljiljani BIH 19 1 Başakşehir İstanbul SC TUR 11
2 Jopa Bijeljina BIH 17 2 Zlatni ljiljani BIH 10
3 King BIH 11 3 Susedgrad Sokol CRO 9
The best male senior fighter: Samir Muhibić (Zlatni ljiljani BIH)
The best female senior fighter: Jelena Jureta (Susedgrad sokol CRO)
Junior Team Placement
Junior male Points Junior female Points
1 Jastreb Zagreb CRO 30 1 Başakşehir İstanbul SC TUR 48
2 Başakşehir İstanbul SC TUR 19 2 Pantera Zagreb CRO 41
3 Pantera Zagreb CRO 10 3 Avcılar Yıldırım SC TUR 30
The best male junior fighter: Leon Bjažić (Pantera Zagreb CRO)
The best female junior fighter: Elif Kalem (Başakşehir İstanbul TUR)
Cadet Team Placement
Cadet male Points Cadet female Points
1 Sokol Bijeljina BIH 28 1 Başakşehir İstanbul SC TUR 33
2 Rugvica Zagreb CRO 21 2 Zlatni ljiljani BIH 23
3 Pantera Zagreb CRO 16 3 Zaprešić CRO 15
The best male cadet fighter: Antonio Divković (Rugvica Zagreb CRO)
The best female cadet fighter: Elena Ružička (Škorpion Zagreb CRO)
Children Team Placement
Children male Points Children female Points
1 Nur Kakanj BIH 30 Zlatni ljiljani BIH 14
2 Akademija Jale Zenica BIH 22 Šujica Tomislavgrad BIH 12
3 Force Sofia BUL 18 Lacek CZE 11
The best male child fighter: Arnel Ambešković (Akademija Jale BIH)
The best female child fighter: Ivana Turnova (SC Force Sofia BUL



07:06:00
2010-10-04
Bu haber  2852  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle