Gençler 2015 İstanbul Şampiyonası Sarıyer de. 04:26  Yunanistan da 7 Madalya  04:22  Büyük Organizasyon Türkiye de  04:21  Ali Şahin Dünyanın Zirvesinde  04:18  Sporda İstanbul’un başarısı için ilgili kurumlar bir arada 04:14  Aybars Kılıçhan Büyükler Türkiye Şampiyonası Sonuçlandı. 04:05  Aybars Kılıçhan 2015 Büyükler Türkiye Şampiyonası 03:52  Yıldızlar Ana lig taekwondo 27-28 Aralık 2014 Bahçeköy 03:27  Bakan Kılıç tan Kabul  03:24  Gelişim Semineri Grup ve Otel Bilgisi  03:22  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


CEM HOCA YETENEK SİZSİNİZ DEEE.
Cem Hoca Cumartesi YETENEK SİZSİNİZ Programı ile Show Tv’de

Farklı ve renkli kişiliğiyle  tanınan İstanbul Bölgesi Antrenörlerinden Cem UYMAK  Acun Ilıcalı ‘nın yapımını ve sunumunu yaptığı ‘’Yeteneksizsiniz Türkiye’’ Porgramına Çıkıyor.


            Sahibi olduğu Maltepe Koredo Spor Kulübünde Taekwondo kadar Hapkido branşında da başarılı olan Cem Hoca, Türkiye’de Hapkido Branşının yayılmasında yapmış olduğu çalışmalar ve programlarla spor camiasında ön plana çıkmıştır. 30 Eylül Cuma Günü Rumeli Tv’de Canlı yayına çıkmıştı. Şimdi de çekimlerinin Çarşamba günü yapıldığı ‘’Yeteneksizsiniz Türkiye’’ adlı programa katılıyor. Program Çekimleri Maltepe Üniversitesinde yapıldı. 8 Ekim Cumartesi akşamı saat: 20:00 de Show Tv de.


            Programda öğrencileri  Yasin Erdoğan ve Turgay Altun ile beraber Hapkido gösterisi yapacak.


Cem UYMAK: Günümüzde medyanın gücünün ne kadar önemli olduğunu bilmeyen yok. Bizde böyle bir fırsatı değerlendirmek istedik. Bu programa Hapkido Şovu ile katılacağız. Neden Hapkido? Taekwondo sporunun zaten bir şekilde reklamı yapılıyor. Hapkido’nun ne kadar renkli ve zevkli bir spor olduğunu insanlara göstermek istedik. Yapmış olduğumuz sporumuzda kendimize güveniyoruz. Türkiye ‘deki kulüpler içinde en iyisiyiz diyebilirim.


 Uzakdoğu sporları camiasına İyi Seyirler Dilerim.
00:09:00
2011-10-07
Bu haber  2726  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle